Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Chcesz zamówić profesjonalne drukarki 3D? Kliknij tutaj.

W asortymencie CadXpert znajdują się tylko urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od ponad trzech dekad – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne technologie oraz maszyny. Ocenia się, że korzystając z drukarek 3D oraz innych urządzeń Stratasys można zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony nawet o 90%. Główne założenia pracy specjalistów firmy Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych urządzeń i usług, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest rodzajem technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją i nieskomplikowaną obsługą. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można błyskawicznie otrzymać tożsame prototypy, do czego dąży się przede wszystkim w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w najrozmaitszych branżach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest solidny i dokładny, a podczas procesu drukowania nie dochodzi do przemieszczenia się warstw oraz nie występują odkształcenia.

Nasz adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]