Rodzaje kontenerów budowlanych

Dowiedz się więcej o hakowcach na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo typów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach często wykorzystywane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]