Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Kup gąsior na wino

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – wyjątkowy upominek

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nietypowy prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu, imienin lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy detal baniak na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz uraczyć gości domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom do wina bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]