Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Jeśli chcesz kupić butelki szklane na soki w hurcie, skieruj się tutaj.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, iż znaczną częścią rynku towarów spożywczych rządzą gigantyczne koncerny, jest to także sektor, w którym świetnie radzą sobie niewielkie firmy, o ile zachęcą klienta do swojego pysznego, autorskiego czy też zdrowego produktu. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zabezpieczona tak, żeby wyrób dłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem np. w słoiki oraz butelki ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, dlatego że można je recyklingować.

Słoiki oraz butelki w hurcie – dlaczego to się opłaca?

Wiadomym jest, iż oferty adresowane do klienta indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. marmolady, smalec na kanapki lub żurek, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików oraz butelek w hurcie jest zatem dla niego zarówno metodą redukcji kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w hurtowych ilościach na ogół można otrzymać znaczny rabat od hurtownika, ale również oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu pojemników ze szkła jeszcze bardziej obniży się, jeśli zamówimy je u rodzimego hurtownika butelek oraz słoików. W ten sposób także otrzyma opakowania dużo szybciej.

Co znajduje się w asortymencie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują przeróżnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (znakomite do przechowywania soków, piwa bądź wina) i słoiczki. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach mieszczących – w zależności od wymiarów opakowań – po 800, 1700, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą również odebrać kupiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Wraz z paletą słoików i butelek w hurcie można też nabyć odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]