Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Dowiedz się więcej o słoikach z kranikiem na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Znaczną popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Do czego można je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają znaczne objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że chętnie jest on stosowany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania soków, oranżad, lemoniad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego plusem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]