Piękne dłonie – ozdoby do paznokci

Potrzebujesz pyłków do paznokci? Wejdź na houseofbeauty.com.pl.

Ozdabianie paznokci tylko pozornie jest proste. Tak naprawdę to trudne zadanie wymagające stosownych zdolności oraz specjalnych materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez wykwalifikowaną kosmetyczkę wynagradza jednak wydatki związane z wizytą w salonie piękności. Ciekawie ozdobione paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki będą źródłem prawdziwej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać u kosmetyczki? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych dłoniach?

Naklejki i pyłki do paznokci

Do zdobienia paznokci podobno potrzebny jest tylko zwykły lakier. Należy jednakże mieć na uwadze, że samym lakierem nie osiągniemy naprawdę dobrych efektów. Te będą osiągalne wyłącznie przy użyciu pomocniczych środków, jak np. pyłki do paznokci. Dzięki nim paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak chciałyśmy. Efekty, które możemy osiągnąć przy użyciu pyłków do paznokci to między innymi każdy wymyślony wzorek, metaliczny odblask lub lustrzane odbicie. Poza pyłkami, producenci oferują również ozdoby do paznokci w formie naklejek, które pozwalają na uzyskanie efektu hologramu.

Ozdoby do paznokci – markowi producenci

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe kosmetyki nadające im wyjątkowy wygląd można znaleźć w ofercie wielu firm, które często specjalizują się w ich produkcji. Najistotniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to m.in. Indigo, Semilac, ABA Group, Christian Louboutin, Paese, Lit Cosmetics, Neonail oraz Miyo.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]