Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i głowisz się jak zapewnić dobre zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie mają pawilony ogrodowe i na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzą się w czasie rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, rocznicach i innych znaczących wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości może również zapobiec kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) i całoroczne. Dobór właściwego produktu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Łatwe w montażu i trwałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnioną konstrukcją i zdołają przetrwać w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a prosty montaż oraz demontaż pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej struktury.