etykiety na butelki, etykiety weselne

Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Obyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego początku jednym z najchętniej przekazywanych i, nie da się ukryć, równie ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć alkoholu na ślub, imieniny lub Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście chcą wręczyć to samo?

Personalizowane etykiety butelki – butelka alkoholu jako nietuzinkowy upominek od Państwa Młodych

Na obiadach weselnych trunki nie tylko stoją na stołach, ale również przyjęło się, że nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu zabawy. Taki prezent jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z trunkiem wyskokowym może też przerodzić się w cenną pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o podziękowanie za przybycie, imionach Państwa Młodych bądź miejscu i dacie ślubu. Etykiety weselne można kupić w rozmaitych wzorach oraz kolorach, toteż bez trudu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji kupującego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę i inne napoje wyskokowe można użyć nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź imprezie urodzinowej.

Oznaczaj domowe trunki oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można oznaczać butelki z domowej piwniczki. Jeśli robisz własne nalewki, soki czy wina, a potem wręczasz je znajomym albo rodzinie przy rozmaitych okazjach, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne prostej butelki. Ponadto flaszki można także oznaczać używając kolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]