Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Potrzebujesz shuttersów? Skieruj się tu.

Urządzając wnętrza, z reguły nie przeznacza się dużo czasu na dekorację okien. Zwykle wybiera się szablonowe rozwiązanie, czyli firany oraz zasłony, które niekiedy zestawiane są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze inne zdobywające sobie grono sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Na okna, ale również na drzwi garderoby – wykorzystanie shuttersów

Główną cechą shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych ruszają się, dzięki czemu można ustawiać je pod dowolnym kątem, w zależności od potrzeb mieszkańców. Producenci wytwarzają je z listw drewnianych, PCV, jak również z płyt pilśniowych. Shuttersy montuje się zwłaszcza na oknach, jednak wyśmienicie sprawdzają się również na drzwiach szafy. Okiennice dekoracyjne shutters to co prawda dodatek na okna, który w naszym budownictwie wykorzystuje się nadal sporadycznie, ale każdy z nas na pewno rozpoznaje je z telewizji bądź kina, gdyż tego typu okiennice są nadzwyczaj popularne na obszarach z ciepłym klimatem, a więc w Nowej Zelandii oraz Afryce Południowej.

Dlaczego warto zdecydować się okiennice dekoracyjne shutters?

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko pięknie się prezentują, lecz mają także pożyteczne funkcje. Z ich sprawą można pasywnie regulować użycie promieni słonecznych: w upalne miesiące ograniczać kumulowanie się ciepła we wnętrzach, a zimą – zatrzymać je przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi i można założyć je na przeważającej większości okien. Wykonuje i montuje się je na zlecenie, co sprawia, że są zdecydowanie droższym rozwiązaniem niż np. rolety. Shuttersy jednak nadają pomieszczeniom niezmiernie wytworny wygląd, a więc wpływają na zwiększenie wartości posesji. Warto też uwydatnić, że okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez pomocy sznurów, co posiadacze zwierzaków lub rodzice małych dzieci, które mogłyby wplątać się dyndające linki, uznają zapewne za sporą zaletę.

Nasz adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]