Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?

Zamów kapsułki Lavazza A Modo Mio

Firm przetwarzających kawę są tysiące, jednakże Lavazza ciągle znajduje się na liście tych najpopularniejszych. Mało osób wie, że początek marki Lavazza sięga końca XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów nabył niewielki obiekt handlowy, gdzie prażono ziarna kawy i przygotowywano ich autorskie kompozycje. Podbiły one w mgnieniu oka serca rezydentów miasta. Sto lat później marka Lavazza wciąż czaruje smakiem swoich kaw, wytyczając standardy także w zakresie kaw w kapsułkach.

Kapsułki z kawą A Modo Mio – można kupić ich odpowiedniki

Ekspresy na kapsułki z kawą z kolekcji Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najpopularniejszych. Używane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą przyrządzanie smacznej, aromatycznej kawy zajmuje jedynie kilkanaście sekund. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże używać wyłącznie z kapsułek produkowanych przez tego producenta. Aktualnie na rynku kupić można sporo odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one mniej, ale wciąż wyróżnia je głęboki aromat.

Kto sprzedaje zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która też pochodzi z Włoch i zajmuje się wytwarzaniem kaw w kapsułkach do szeregu modnych urządzeń tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące smakowitą mieszanką arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej połączeniem z robustą (Vigoroso Ira czy Intenso Gola), jak i napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) i tradycyjnego włoskiego alkoholu (Sambuca).

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]