Jak dobrać roletę zaciemniająca do wnętrza?

Dla kogo roleta typu 100 procent zaciemnienia lub roleta dzień i noc zaciemniająca to najwłaściwszy wybór? Kiedy warto zdecydować się na stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tych produktów jest pełen wachlarz, a kontrola ilości światła to nie jedyna ich ciekawa cecha. W przypadku rolet dzień i noc nie jest możliwe całkowite zaciemnienie, ale w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki typ najlepiej zda egzamin w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz podpowiedź.

Zalety rolet dzień noc i rolet 100% zaciemnienia

Całkowita kontrola nad ilością promieni słonecznych wpuszczanych do pomieszczenia to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc dysponują szeregiem zbieżnych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to możliwość montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach PCV, jak i z drewna. Mówiąc o montażu – jest on banalnie prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie potrzeba przy nim wiercenia, użycia gwoździ czy śrub. Każdy da sobie radę z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub dzień noc.
Wiele kolorów w ofercie powoduje, iż produkty te odnajdą się w każdym wnętrzu. Rolety dzień i noc dostępne są również w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków materiałów w jednej lub kilku barwach. Rolety te mogą służyć za element zdobiący mieszkanie.

Rolety wewnętrzne zaciemniające w Krakowie, Warszawie i innych miastach

Rolety zaciemniające są wytwarzane przez wiele czołowych marek i producentów. Podczas zakupów polecamy wybór rodzimej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Trójmiasto, Warszawa lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Na specjalne życzenie klienta istnieje także opcja spersonalizowania produktu. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien, które nie mają standardowego rozmiaru.