Dwuskrzydłowe, ocieplane i na wymiar – drzwi zewnętrzne drewniane

Więcej szczegółów o drzwi drewniane zewnętrzne producent

Drzwi zewnętrzne spełniają kilka funkcji – chronią dom przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, separują od zgiełku dobiegającego z dworu oraz zabezpieczają przed kradzieżą. Czemu opłaca się wybrać drewniane drzwi wejściowe? Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi wejściowe – trwałość i komfort termiczny

Kupno drzwi wejściowych to jedna z najpoważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy posiadacz domu. Drewniane drzwi wejściowe z uwagi na swoją wytrzymałość oraz parametry techniczne od lat cieszą się ogromnym uznaniem. Drewno świetnie się prezentuje i można je wykończyć na przeróżne sposoby. Odpowiednio wykonane drewniane drzwi wejściowe cechują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, iż w domu daje się odczuć komfort termiczny, a zarazem opłaty za ogrzewanie są o wiele niższe. Wybierając drzwi do mieszkania wypada zwrócić uwagę na modele o grubości 68 mm albo 92 mm. Szczególnym powodzeniem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo, za sprawą swoich cech – nie odkształcają się i trudno je uszkodzić, toteż bardzo dobrze nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Obecnie drewniane drzwi wejściowe posiadają najlepsze uszczelki.

A może drzwi drewniane dwuskrzydłowe na wymiar?

Na rynku można znaleźć również drzwi drewniane na wymiar, które są niezbędne w razie posiadania niestandardowych otworów na drzwi. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to propozycja dla inwestorów, którym zależy na nieprzeciętnym designie. Jeśli szukamy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które realizuje indywidualne projekty na zamówienie, a przy tym gwarantuje wieloletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwiach drewnianych można umieścić efektowne szyby, np. ornamentowe. Zamawiający mogą również wybierać spośród wielu modeli szyldów. Oprócz walorów estetycznych, trzeba także położyć nacisk na inne atuty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Ciężko je wyłamać, ponieważ w dzisiejszych czasach często zaopatruje się je w zabezpieczenia antywyważeniowe. Gwarantuje to domownikom odpowiednie bezpieczeństwo. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne są wyposażone także trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg drewniany lub aluminiowy. Dzisiaj do produkcji drewnianych drzwi wejściowych korzysta się z wysokiej jakości lakierów, które zabezpieczają ich powierzchnię przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]