Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Zobacz Tchibo kapsułki na cafessima.pl.

Technika zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana ponad czterdzieści lat temu i pomału zdobyła sobie nowych miłośników. Ten wygodny proces umożliwia przygotowanie kawy wysokiej jakości w nadzwyczaj prosty sposób – wystarczy umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w ekspresie, dolać wodę do pojemnika i zaledwie po minucie można cieszyć się aromatycznym napojem.

Kawy speciality z Brazylii i Angoli – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Znamy parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z cieszących się największą popularnością na świecie jest ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inna formę niż pozostałe, co przez zmuszało klientów do zaopatrywania się w kapsułki z kawą od jednego producenta. Problem ten dotykał wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – również w Polsce – sporo ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, że wywodzi się z jednego zbioru, uprawy oraz gatunku. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, bowiem stworzyło go mnóstwo różnych składników, przykładowo konkretna pogoda , która panowała w danym roku. Dodawanie do takich kaw dodatków aromatyzujących lub mleka zagłusza ich niepowtarzalne nuty smakowe. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Brazylii i Nikaragui (arabika), a także Angoli (robusta). W tych kawach mocno dostrzegalne są nuty kakaowe, kwiatowe oraz czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – wysokiej jakości każdego dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w pensjonatach czy biurach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowana – z reguły mieści się w widełkach 1,10-1,60 zł. Nietrudno wyliczyć, że taka kawa jest o wiele tańsza niż identyczny napój serwowany w kafeteriach w galerii bądź w bufetach w biurze. Niewysokie ceny oraz nietuzinkowe wzornictwo urządzeń na kapsułki sprawiają, iż z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Za ich sprawą zaserwujemy znajomym najwyższej jakości napój w czasie okazjonalnych spotkań, a przy tym sami będziemy radować się kubkiem takiej kawy każdego poranka, bez zamartwiania o duże koszty. Jeśli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się zawsze czy będą pasować do posiadanego przez nas sprzętu.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]