Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Znajdź części do Renault

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, układu chłodzenia, podwozia oraz silnika, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]