Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Maseczkę z przyłbicą zamówisz na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia COVID-19, która opanowała wszystkie państwa, na skroś odmieniła nasz bieg życia oraz kontakty z innymi ludźmi. Wytyczne dystansu społecznego narzucają nieodzowność korzystania ze określonych środków, których rolą jest chronić nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem zakażenia się tym nowym wirusem. Idąc do sklepu czy kina, gdzie przeważnie spotykamy większą grupę ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia zakładać na usta oraz nos maseczkę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z tkaniny?

Mini przyłbica – wytrzymała oraz wygodna

Osoby, które uważają ochronne maseczki z bawełny za nieporęczne i mają kłopoty z oddychaniem w trakcie ich używania, mogą sprawić sobie mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed stycznością z wirusem identycznie jak maska chirurgiczna, a więc przykrywa nos oraz usta, ale w tym samym czasie umożliwia swobodne oddychanie. Jej głównymi zaletami są trwałość, wygoda i nieznaczna waga, nie wykraczająca poza 10g. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z materiałów, dzięki którym może być stosowana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym założeniu można oczyścić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (aż do 30 razy) w wodzie z mydłem.

Kto powinien zakładać wielorazową przyłbicę ochronną?

Taką maseczkę wielorazową poleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby chorujące na astmę, mające ukończony 50 rok życia bądź sportowcy docenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy są zobligowani zakładać maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield nie krępuje ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie drażni. Młodzież z całą pewnością uzna za atut także to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]