Celebrytki – ozdoba i symbolika

Poszukujesz celebrytki? Wejdź na www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów i materiałów, z których się je wykonuje sprawia, że każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można oczekiwać, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek i aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują budżetem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie też z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, gwiazda, słonik, żyletka i symbol nieskończoności. Kobiety zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem niepokorności oraz nieprzeciętności.
Wielką zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]