Wedding planner – profesjonalna organizacja ślubów

Więcej informacji o organizacji ślubu Kraków - skieruj się w to miejsce

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu, które musimy zorganizować z wielką starannością. Warto skorzystać z doradztwa wedding plannera, który zadba o odpowiednią oprawę – jeżeli chcemy, żeby ten moment był perfekcyjny. Jak przebiega kompleksowa organizacja ślubu i co powoduje, że tak dużo młodych par z niej korzysta?

Organizacja ślubów – jak przygotować wesele

Organizacja ślubu na własny rachunek to wielkie przeżycie dla większości par. Musimy zarezerwować miejsce, zatrudnić kamerzystę, a do tego dochodzą jeszcze sprawy związane z tortem, jedzeniem na weselu oraz wyborem dodatków. To rodzi dużo nerwów, dlatego warto zlecić organizację ślubów specjaliście. Wedding planner pozwoli Ci zapomnieć o nerwach i wszystko dokładnie zaplanuje. Można mu powierzyć najdrobniejsze szczegóły – przygotowanie i rozesłanie zaproszeń dla rodziny oraz usadzenie ich na sali weselnej, selekcję menu. Hitem są także oryginalne przyjęcia. A może wynajmiemy operatora drona, który z powietrza sfilmuje sesję w plenerze? Tego typu ujęcia stają się coraz bardziej rozpowszechnione – organizator ślubu z całą pewnością nam to zaproponuje. Oprawa uroczystości zależy od środków jakie posiadamy, a także naszego pomysłu.

Organizacja ślubu – skorzystaj z doradztwa wedding plannera

Konsultant ślubny zna najlepsze kwiaciarnie, wynajmie profesjonalnego fotografa oraz odpowiednio rozsadzi rodziny na sali. Nie będziemy zmuszeni samodzielnie ustalać szczegółów z szefem kuchni, negocjować z kwiaciarnią i denerwować się. Nawet małe detale tworzą w dniu ślubu atmosferę, dlatego należy się o nie zatroszczyć. Wedding planner wybierze się z nami nawet do butiku i pomoże wybrać wspaniałą kreację na ten ważny dzień. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – to sprawi, że przyjęcie będzie wydarzeniem perfekcyjnym.

Nasz adres:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]