Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Zamów organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, wesela lub komunie, od lat przestały być organizowane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, na których pojawia się nieraz ponad sto osób. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie zaplanować menu, a później naszykować oraz zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa planowane jest na parę godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – postaw na doświadczonych kelnerów i szefów kuchni

Organizacja zabawy weselnej to ogromny stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wybór ozdób sali, wysyłanie zaproszeń , układanie listy gości i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność dostarczenia wystarczającej ilości zakąsek i napojów podawanych w czasie imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie gorącego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zgromadzi ich przy stole. Obiad na przyjęciu weselnym powinien mieć wspaniałą oprawę. Uczestnicy przecież oczekują tego, aby stoliki były wspaniale ozdobione i prawidłowo nakryte, dania były smaczne i ładnie ułożone na talerzach, a także by obsługa profesjonalnie serwowała biesiadnikom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych szefów kuchni, managerów i kelnerów, gotowych na obsługę przyjęć zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych organizowanych w tradycyjnych salach.

Catering na wesele – potrawy dopasowane do charakteru przyjęcia

Wesela kierują się swoimi zasadami, nie tylko w kwestii atrakcji dla gości, ale też i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe zwykle posiadają ułożone wstępnie menu sugerowanych dań głównych, napojów oraz przekąsek odpowiadających charakterowi wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo zdobyć tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Klient może więc sam skompilować menu z sugerowanych potraw. Należy jednakże podkreślić, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie klienta podejmują się przyrządzenia niecodziennych kompozycji dań.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]