Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą przyjęcia ślubnego? Nie czekaj! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Ślub i następujące po nim wesele to dzień, o którym krewni młodej pary i zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a często nawet lat. Jeśli narzeczeni zechcą urządzać przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybór odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której goście będą bawić się w ten ważny dzień w wygodnych warunkach.

Sala ślubna – sprawdź jej dystans od kościoła i pojemność

Szukając sali na wesele para młoda powinna rozważyć kilka znaczących czynników. W pierwszej kolejności musi znać liczbę uczestników zabawy, żeby uzyskać pewność, iż w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, by mieli salę taneczną. Prócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny i czy droga do niego będzie łatwa. Jeśli na ślub zaproszona jest rodzina i przyjaciele z dalekich krańców Polski, warto szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata sieć hoteli. Następną kwestią jest sama organizacja przyjęcia weselnego, a więc wybranie menu, znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i udekorowanie sali . Te obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które proponują asystę w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na ponad setkę zaproszonych

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w szalenie malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac posiada cztery sale zdolne podjąć ok. 130 osób. Przyjęcie można zorganizować również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez trudu ok. 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż zlokalizowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku weselnego po ceremonii do sali weselnej nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli mniej więcej pół godziny.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]