Profesjonalne czyszczenie grobów

Opieka nad grobami Kraków - więcej szczegółów o tej usłudze

Oblicze miejsc spoczynku naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, jeśli nagrobki położone są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Szczególne trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby muszą zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, czyli zakładanie siedzeń lub doradztwo przy dopełnieniu wszystkich formalności oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Stawki, jakie będziemy musieli opłacić osobom czuwającym nad nagrobkami naszych krewnych są bardzo różne. Zależą w szczególności od rodzaju usług – kiedy zlecamy tylko jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Jeśli jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Należy też zauważyć, że stawki uzależnione są również od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]