Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Masz problem z przygotowaniem projektów budowlanych Kraków? Zleć to fachowcowi

Pracownia architektoniczna oferuje zróżnicowany wachlarz usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w wygodnym i funkcjonalnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt może wykonać całościowy projekt budynku, a następnie czynnie kontrolować rozwój robót, zaplanować odnowę budynku lub wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych rezydencji, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci doświadczone biuro projektowe?

Interesują Cię ciekawe, nieszablonowe projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle innych domków w mieście? Potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie ergonomiczny, a zarazem komfortowy? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z aktualnymi nurtami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zrealizować

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i wnętrz mieszkań oraz domków jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to m.in. biura, pensjonaty, budynki rekreacyjne czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Układ przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu oraz indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może również przygotować plan pojemnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które umożliwią maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]