Polski producent przyczep, naczep i pojazdów specjalnych

Branża transportowa cały czas się rozwija, m.in. na skutek globalizacji, a także pojawiania się kolejnych rynków eksportu oraz importu. Z tej przyczyny potrzebuje również coraz to lepszych rozwiązań, szczególnie tych związanych z udoskonaleniem procesów przewozu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od 3 dekad odpowiada na wymogi nieustannie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – tylko z surowców wysokiej jakości

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w wytwarzaniu zabudów samochodowych. W ofercie spółki znajduje się produkcja zestawów BDF (do transportu intermodalnego), solo (przykładowo z windą hydrauliczną ułatwiającą załadunek) oraz kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To też producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska, jak i zespołów specjalnych. Do produkcji używane są zawsze surowce najwyższej klasy, dostarczane przez uznanych dostawców. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie trzy dekady umożliwia firmie Gniotpol Trailers opracowywanie innowacyjnych rozwiązań na najwyższym poziomie, o czym świadczy między innymi sukces strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych do przewozu szczególnie delikatnych ładunków.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowe usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym zakładzie w Malni oraz w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy wykonywane są na terenie całej Unii Europejskiej w terminie wyznaczonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o asekurację konsumentów, którzy decydują się na naprawy we własnym zakresie. Części zamienne do przyczep firmy są stale dostępne, co redukuje czas oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co wyraźnie skraca to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Fotografia dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.