tani parking Balice, parking przy Balicach

Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]