Parking przy lotnisku. Tu bez obaw zostawisz samochód

Większość osób udających się w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym autem, ale prosi kogoś o przywiezienie lub korzysta z taksówki. Wydaje się, że tak jest wygodniej, gdyż w przeciwnym razie pojawiłby się problem, gdzie pozostawić auto na czas wyjazdu. Warto jednak wziąć pod uwagę rozwiązanie, jakim jest pozostawienie pojazdu na strzeżonym parkingu przy lotnisku. Bezpieczny parking długoterminowy, który również przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, zlokalizowany jest niedaleko lotniska Kraków – Balice. Jego oferta kierowana jest do wszystkich podróżujących, którzy korzystają z portu lotniczego, chcących pozostawić swój pojazd w zaufanym miejscu na czas trwania podróży.

Parking przy lotnisku – czy opłaca się tam zaparkować?

Największą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, gdyż daje to możliwość przybycia na lotnisko własnym samochodem. Pomimo iż parking zlokalizowany jest w pewnej odległości od lotniska, nie jest to żaden problem, ponieważ obsługa parkingu organizuje transfer klientów z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są na bieżąco. Ponadto klienci mają pewność bezpieczeństwa pozostawionego pojazdu, co zapewniają nie tylko standardowe środki ochrony. Parking jest także ubezpieczony, a więc tak strzeżony samochód może być o wiele bezpieczniejszy niż zaparkowany we własnym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży pod nieobecność, zwłaszcza dłuższą, właściciela. Zaletą tego rozwiązania są także ceny dogodniejsze niż można się spodziewać, a więc jest to ekonomiczne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyjechać zupełnie nie obawiając się o bezpieczeństwo zaparkowanego samochodu, ponieważ jest on chroniony na wszelkie sposoby. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo gwarantuje sprawny monitoring oraz oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, pracująca całodobowo. W razie dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika oraz kompresora lub poprosić o pomoc w uruchomieniu samochodu obsługę. Powrót jest także tym bardziej bezproblemowy, że po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu na numer zamieszczony na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego busa, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt parkowania, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku często mogą liczyć na różnego rodzaju rabaty.