parking strzeżony lotnisko balice

Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Sposobność przybycia także w najbardziej odległe miasta naszego globu, szybkość i wygoda – to kluczowe atuty lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zdobył niesamowitą popularność. Podróż, której częścią jest przelot, łączy się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest z całą pewnością konieczność dostania się do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać setki kilometrów. Tak znaczną odległość najłatwiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne kwestie związane z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Monitorowany parking w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twoje auto jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swoją podróż tak, aby do lotniska dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą oczywiście zamartwiać się o swoje auto, bowiem parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, dzięki czemu nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia pracowników

Decydując się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się także szeregu ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest oczywiście sposobność skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Na dodatek podróżni mogą liczyć na asystę obsługi parkingu w nagłych wypadkach, jak np. obniżenie ciśnienia w oponach albo rozładowany akumulator.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]