Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Sprawdź informacje o salach do wynajęcia na imprezy w Krakowie.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne lub wspólne grille dla pracowników i ich rodzin, których celem uformowanie głębszych więzi między zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, aby uczcić zdobyte kontrakty, a także różnorodne gale dla klientów biznesowych, szkolenia czy sympozja. Takie wydarzenia muszą być stosownie zaplanowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później do marketingowych.

Poszukujesz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj byle jakiej sali!

O ile nie mamy na terenie firmy pojemnych wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich eventu, trzeba rozejrzeć się za ofertami wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników uroczystości. Istotne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoim stylem do charakteru organizowanej uroczystości. Ekskluzywne bankiety dla akcjonariuszy marki, w trakcie których świętowany jest jej sensacyjny sukces, nie powinny odbyć się w zwykłej sali. Wskazane jest w takich sytuacjach urządzić imprezę w unikatowym miejscu, które stanowczo podkreśli prestiż uroczystości. Natomiast jeżeli na event poproszeni będą goście nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, należy postawić na salę, zlokalizowaną w pobliżu rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez problemu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Wynająłeś już lokal na imprezę? – pamiętaj o zapewnieniu cateringu

W trakcie planowania wydarzenia firmowego nie można zlekceważyć tak ważnej kwestii, jak zapewnienie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i posiłków. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku sumienne firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazany punkt wyśmienitych dań dla uczestników, ale dodatkowo pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ustawienie stolików. Podczas prestiżowych gal wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Opłaca się więc korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy podadzą posiłki w wytworny sposób, jak również wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko apetyczne, ale i zniewalające wizualnie dania.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]