Na czym polega usługa cateringu firmowego?

Poznaj więcej szczegółów o cateringu firmowym.

Sympozjum, rozmowy biznesowe bądź szkolenie – każda pokaźniejsza firma zapewne w końcu stanie przed nieodzownością zaplanowania takiego eventu. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które zazwyczaj nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów i posiłków dla jego uczestników. Jeśli urządzane wydarzenie zainteresuje spore tłumy, warto skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering biurowy – przekąski, które można spożyć w mgnieniu oka

Sympozja oraz warsztaty biznesowe to spotkania trwające zwykle po 6-9 godzin, często nawet przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny harmonogram wykładów, między którymi wskazane są średnio dwie-trzy niezbyt długie przerwy, podczas których ciężko jest zjeść pełny posiłek w najbliższej kafeterii. Z tej przyczyny tak istotne jest udostępnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą szybko spożyć podczas przerwy, a o ile organizator pozwoli, także zabrać na salę, w której odbywa się wykład. Firmy świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z małymi przekąskami, które można spożyć nie bojąc się o pobrudzenie dłoni i koszuli. W ramach usługi cateringu biurowego dostarczany jest też sprzęt do przygotowania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – zadba o to firma świadcząca usługę cateringu dla firm

Przerwy kawowe są bardzo ważne, dają bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Dodatkowo jest to również możliwość kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźnej atmosferze przedmiotów roztrząsanych na szkoleniu. Urządzenie z herbatą i słodkimi napojami, który działa na stołówkach biurowców, nigdy nie dorówna świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych sympozjów czy płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, zagryzając przyniesione z domu lub kupione po drodze w sklepie sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc rangę wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się również o wygodę gości.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]