Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Zajrzyj tu po więcej informacji o przetargi doradztwo.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa w szeregu przypadków ma charakter kompleksowy i mieści niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, jakie chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach mieści szereg aspektów. W wypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowanie i prowadzenie działania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz ofert, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego warto zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, jakie zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są świetnie przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają też kolosalne doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą i radą na dowolnym etapie postępowania przetargowego.

Nasz adres:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]