Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą przyjęć w Krakowie? Nie wahaj się! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś wspomina o organizacji wielkiej imprezy rodzinnej, zwykle naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Niemniej jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też komunie, przyjęcia z okazji ukończenia pełnoletności czy chrzciny. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest bardzo długi, na ogół nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie odpowiedniego lokalu.

Jak wybierać salę na imprezę okolicznościowej?

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. imieniny bądź osiemnastka, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, uczestnikom trzeba zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z kolei imprezy, w których znaczną część gości stanowią najmłodsi, jak komunie czy ceremonie chrztu, poleca się wyprawić w lokalu, który oprócz wynajęcia sali w środku budynku oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znudzą się tak szybko świętowaniem i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Potrawy oferowane zaproszonym również trzeba dostosować do okazji. Organizując takie wydarzenie zaleca się zatem sięgnąć po usługi firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o smakowite potrawy, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe nawet dla 130 gości!

Znalezienie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, nie jest wielką trudnością, ale niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w iście dworskiej oprawie urządzane są tu przyjęcia komunijne, chrzty oraz – oczywiście – wesela, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy zabawa ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia oraz przystrojenia stołów, przez przyrządzenia posiłków, aż po profesjonalną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]