Jak odnieść sukces na rynku pracy? Pomoże Ci coaching kariery

Potrzebujesz więcej wiadomości o aktualnej ofercie coachingu kariery? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na janklusak.pl

Specjalistyczne doradztwo zawodowe pomoże poznać Twoje silne strony oraz wykorzystać skryty potencjał. Komu pomoże coaching kariery? Dlaczego warto rozwijać swoje umiejętności zawodowe?

Coaching kariery – wszechstronne przygotowanie do procesu rekrutacji

Coaching kariery przeprowadzony z kompetentnym doradcą zawodowym pomaga nie tylko tym, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy, ale również doświadczonym pracownikom, którzy lękają się zmian na rynku, chcą przebrnąć przez przekształcenia w przedsiębiorstwu lub przygotować się do przejścia do nowej pracy. Doświadczony coach kariery asystuje na kliku płaszczyznach – objaśnia jak przygotować się do rozmowy o pracę i z sukcesem przejść proces rekrutacji oraz jak podnieść tzw. umiejętności „miękkie” oraz inne kompetencje, które przydają się w pracy. Doradca zawodowy zajmuje się również pomocą w poprawnym przygotowaniu dokumentów, np. listu motywacyjnego, portfolio osiągnięć lub CV, tak, żeby przyciągnęły uwagę ewentualnych pracodawców, a zatem zwiększyły prawdopodobieństwo, że kandydat będzie dopuszczony do rozmowy. Równie ważna jest też pomoc coacha kariery w zakresie autoprezentacji – to jeden z najważniejszych aspektów, który wysoko sobie cenią rekruterzy.

Coaching kariery – kto na nim skorzysta?

Pragniesz kierować ścieżką swojej kariery zawodowej tak, aby ostatecznie osiągnąć sukces na rynku pracy? A może planujesz zmienić specjalizację, lecz nie jesteś pewny, jaka praca przyniesie Ci radość i równocześnie wysoką pensję? Coaching kariery sprawi, iż odkryjesz swoje słabe oraz mocne cechy, zaczniesz posługiwać się drzemiące w Tobie możliwości i odnosić sukcesy zawodowe. Kompetentny coach kariery wspomoże również kierowników wyższego stopnia tudzież innych wysoko kwalifikowanych specjalistów, którzy poszukują fachowych konsultacji. Przed pierwszym spotkaniem ma miejsce zdefiniowanie potrzeb doradczych – to wtedy uzgadnia się cele uczestnika sesji, jakiej pomocy potrzebuje i jaka liczba konsultacji z coachem kariery pozwoli dotrzeć do przewidzianego celu.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]