Finger food catering – przekąski idealne na imprezy

Potrzebujesz szczegółowych informacji o finger food cateringu? Doskonale trafiłeś! Skieruj się w to miejsce.

Organizacja nawet dużej imprezy nie jest kłopotliwa, jeśli posiadamy mnóstwo czasu na zakupy potrzebnych produktów i napojów oraz następnie własnoręczne przyszykowanie z nich pysznych przysmaków dla zaproszonych gości zabawy. Co prawda nie każdy ma taką możliwość, ale nie znaczy to od razu, że powinno się zaniechać uczczenia istotnego wydarzenia. W takim przypadku warto zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Finger food catering – pozwól gościom prowadzić luźną rozmowę

Catering kanapkowy, znany także jako finger food catering, to oferta skierowana z reguły do klientów biznesowych, jednak korzystają z niej coraz częściej również osoby prywatne i różne stowarzyszenia planujące szykowne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie uroczystości w posiłki z gatunku finger food, to znaczy nieduże przekąski, które można zjeść na stojąco i bez konieczności użycia sztućców. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie ma potrzeby korzystać talerzyka – to dosłownie przekąska na “jeden kęs”. Finger food to na ogół roladki, sandwicze lub tartoletki owocowe i warzywne. Ten rodzaj cateringu znakomicie sprawdza się na uroczystościach, podczas których zależy nam na zapoznaniu się wszystkich gości. Pozwala on na uczestniczenie w długich rozmowach i jednocześnie nie redukuje interakcji wyłącznie do gości siedzących przy jednym stole.

Catering kanapkowy – doskonała opcja dla eventów urządzanych w niedużych salach

Zamówienie przyszykowania cateringu finger food podmiotowi zewnętrznemu ma sporo zalet, które dostrzegą zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, tym sposobem rozwiązuje się kwestia związany z rozmieszczeniem stołów i stresu z usadzaniem uczestników eventu. Schłodzone i gorące napoje oraz dania postawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy chcą. Ułatwia to organizację imprez przede wszystkim w małych aulach, gdzie użycie odpowiedniej liczby stołów byłoby niełatwe. Catering przekąskowy mimowolnie sprawia także, iż uroczystość ma mniej oficjalny, luźniejszy nastrój. Warto zaznaczyć, że menu z drobnych przekąsek jest zwykle tańsze niż wyrafinowane kolacje, a jednocześnie zapewnia większą swobodę dostosowania ich do potrzeb żywieniowych uczestników uroczystości. Co istotne, catering finger food nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nieraz stanowiło główną komplikację przy planowaniu wydarzeń w siedzibach firm.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]