Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Catering na imprezy - więcej informacji o tej usłudze.

Letnie miesiące obfitują w niesłychanie modne ostatnio pikniki firmowe oraz wydarzenia plenerowe, ale w rzeczywistości przez cały rok w rozmaitych miastach kraju prowadzone są bankiety, konferencje bądź benefisy. Takie imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której obligatoryjną częścią są profesjonalnie przygotowane i smaczne posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – jakość oprawy eventu ma znaczenie

Zarezerwowałeś salę bankietową bądź wybrałeś już punkt, gdzie odbędzie się piknik? Świetnie! Teraz warto zatroszczyć się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do smakowitych przekąsek, trunków i gorących dań. Pamiętaj, że w przypadku prestiżowych gal nie można postawić stołu z przekąskami gdzieś z boku sali i liczyć na to, że zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy eventu jest istotna – przemyślane rozstawienie stolików, stosowne dekoracje, a także prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Goście eventu zapewne będą też zadowoleni, jeśli posiłki będą wyglądać na talerzu niczym w najlepszych restauracjach, a potrawy będą serwować im kompetentni kelnerzy.

Wskazówki dotyczące dań i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu na imprezę

Zaletą korzystania z usługi cateringu imprezowego jest z pewnością to, że wynajęta ekipa nie tylko przygotuje znakomite posiłki, ale także gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Potrawy będą dowiezione w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi i nakryje stoliki, a później doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, na ile pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną sposobnością, żeby prześledzić na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba wybrać firmę cateringową, która działa w branży od dłuższego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego typu imprez, zarówno tych niewielkich, jak i takich na kilkuset gości. W toku ustalania niuansów oferty doradzi ona, jakie przekąski, napoje oraz potrawy świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]