catering w krakowie

Duże imprezy firmowe i rodzinne nie obędą się bez profesjonalnego cateringu

Gdy organizujesz ważne wydarzenie rodzinne bądź firmowe, na które chcesz zaprosić sporą liczbę gości, zapewne nie dasz rady samodzielnie zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując napoje i drobne przekąski w hipermarkecie – ważne imprezy przeważnie potrzebują odpowiedniej oprawy również w kwestii poczęstunku. Wszak nie przystoi położyć na stołach uczestników najzwyklejszych ciasteczek oraz wody mineralnej. W takich przypadkach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Jakie warianty cateringu świadczą doświadczone firmy?

Profesjonalne firmy wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringu zwykle proponują parę jego rodzajów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie posiłków na Wigilię, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na chrzty, wesela czy komunie. Oferty te są dobrze dobrane do potrzeb konkretnych wydarzeń, przez co często różnią się m.in kosztem i wachlarzem posiłków proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringowej powinno się pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą przejrzyście opisać swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być również otwartym na jego propozycje. Przecież dla caterera organizacja wydarzeń przeróżnego typu to jego praca, więc wieloletnia praktyka w tym obszarze powoduje, że może on podsunąć rozwiązania, które trafią w gust wszystkich naszych gości.

Dlaczego opłaca się korzystać z usług cateringowych?

Przyrządzanie poczęstunku choćby dla małej ilości gości bywa dużym problemem, szczególnie wówczas, jeśli musimy zrobić to samemu. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na uzgodnienie pozostałych kluczowych aspektów eventu. Daje to również możliwość poczęstowania uczestników wybornymi posiłkami przygotowanymi przez doświadczonych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie podkreślić, iż ważnym przymiotem posiłków dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale też ich kompozycja na stole. Co więcej firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają także własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]