Długoterminowy parking przy lotnisku – rozwiązania dla podróżnych

Parking długoterminowy Balice - zapoznaj się z bezkonkurencyjną ofertą.

Wyjeżdżasz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking przy lotnisku – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie w przypadku pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czy warto z niego skorzystać?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking proponuje też bezpłatny przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa online lub na telefon – w mgnieniu oka i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem bankowym. Dodatkowym pozytywem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]