Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Więcej o okna serwis Warszawa.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na różnego typu wypaczenia i zniszczenia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie oddziałują również warunki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, deszcz czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]