Catering okolicznościowy – organizacja imprez rodzinnych może być prostsza!

Zamów catering okolicznościowy.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i chcesz świętować go wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Niestety jest to liczna grupa gości, których należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i poczęstować ich pysznymi posiłkami i napojami. Możesz próbować przygotować je samodzielnie, jednak przy większej liczbie biesiadników trudno jest tego dokonać. Poza tym to twoja uroczystość i chcesz się nią nacieszyć, a nie zamknąć się w kuchni bądź służyć za kelnera. Z tego powodu organizację posiłków na rodzinne eventy zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby dzierżawić lokalu!

Kiedy mówi się o usłudze cateringu większość osób myśli w pierwszej kolejności o cateringu na wesele czy spotkaniach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza było osobiste zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy faktycznie dużej liczbie uczestników dopuszczał on opcję skorzystania z profesjonalnej pomocy w tym obszarze. I rzeczywiście, na początku firmy cateringowe nie świadczyły obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a w wielu przypadkach również tych dużych, jeżeli nie wiązało się to z rezerwacją lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy skorzystamy z opcji wynajmu lokalu czy zechcemy zorganizować zabawę we własnym ogrodzie albo mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w wybrane miejsce wspaniale prezentujące się menu.

Menu dopasowane do potrzeb osoby zamawiającej – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest literalnie ofertą zamawianą na dowolne rodzinne święto. Zawodowi szefowie kuchni bez problemu zaplanują jadłospis współbrzmiące ze specyfiką imprezy, nieważne czy potrzebujesz catering na urodziny, na komunię bądź na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego to także obsługa studniówek, półmetków oraz komersów. Wypatrując firmy oferującej tę usługę radzimy wybrać taką, która będzie mogła zaadaptować menu do potrzeb i – przede wszystkim –portfela osoby zamawiającej, jak również wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, m.in. udostępniając doświadczonych kelnerów czy pomagając w rozstawieniu i przystrojeniu stołów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]