Bezpieczny samochód w czasie wyjazdu – parking strzeżony w Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz szybko dotrzeć na terminal, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia strzeżony parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia oferuje?

Parking przy Balicach – wygoda i komfort

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum miasta o około 20 kilometrów, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking przy Balicach – chroń samochód przed wszelkimi intruzami

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i strzeżone przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje ochronę przed wszelkimi intruzami. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wakacjach w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić wygodnie podczas rezerwacji online lub bezpośrednio po przyjeździe.