18 urodziny – zorganizować imprezę w domu czy w wynajętym lokalu?

Sala na urodziny Kraków - ta niebywała oferta wszystkich usatysfakcjonuje.

Przeważnie w przypadku imienin, różnych rocznic bądź urodzin nie planujemy żadnych spotkań z krewnymi i znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Lecz są takie przełomowe momenty życia, których należyte obchodzenie jest wręcz obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezsprzecznie pełnoletność, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wyprawić obiad w domu czy wynająć salę na 18 urodziny?

Wraz z ukończeniem 18 lat dużo się zmienia w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła oddawać głos w wyborach, spożywać i nabywać napoje alkoholowe, może założyć biznes oraz pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych. Jednak kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak poważnych kwestiach – dla młodych na pierwszym miejscu jest sposobność urządzenia wielkiej imprezy z przyjaciółmi. Opcją bywa poniekąd kolejna „domówka”, lecz czy taka zabawa będzie się bardzo różnić od innych? Oczywiście, że nie będzie. Więc lepszym rozwiązaniem jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Nierzadko grupa znajomych postanawia urządzić razem przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, lecz równocześnie umożliwia ograniczyć jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na lokalach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na salach, które kooperują z profesjonalną firmą cateringową, która przygotuje smakowite przekąski imprezowe. Chcesz urządzić zabawę na powietrzu? Wynajmij salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim spory namiot i zorganizować spotkanie z grillem.

O czym jeszcze musisz pamiętać, kiedy organizujesz 18 urodziny?

Nie da się ukryć osiemnastka to zabawa, na której młodzi dorośli nie wzbraniają się od napojów wyskokowych. Należy z tego powodu obowiązkowo zadbać o to, żeby osoby niepełnoletnie, a przecież może ich nie brakować wśród zaproszonych, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Właściwy wygląd sali również jest niezwykle ważny, żeby uczestnicy całkiem wczuli się w ducha imprezy. Polecamy więc postawić na lokal na urodziny, który zadba o przystrojenie ścian zgodnie z sugestii solenizanta, a także optymalnie rozstawi stoliki z napojami i posiłkami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej znakomicie sprawdza się menu koktajlowe, składające się z drobnych przekąskach “jeden gryz”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dopasuje menu zarówno do charakteru imprezy, jak i do zasobności portfela oraz finansów klienta.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]