Szukasz projektów domów góralskich? To musisz wiedzieć

Więcej szczegółów o domy góralskie projekty uzyskasz tu.

Drewniana architektura przez lata była wypierana przez budynki murowane. Dziś jednak zauważyć można fakt, iż zainteresowanie nimi powoli rośnie. Oczywiście nie jest tak bez powodu – domy drewniane mają wszak mnóstwo plusów. Najistotniejszym jest na pewno styl – dopasowują się zarówno do miejskiej, jak i rustykalnej zabudowy. Istotne jest także to, że domy drewniane są bezpieczne dla środowiska, gdyż są budowane tylko z odnawialnych materiałów. Drewno może też pochłaniać promieniowanie wydzielane przez sprzęty RTV i oczyszczać powietrze, co sprawia, że ich mieszkańcy wydajniej się wysypiają oraz chronią swoje płuca.

Mnogość projektów domów góralskich

Najczęściej wybieranym typem domów drewnianych są oczywiście budynki przypominające góralską architekturę. Nierzadko budowane są z bali, natomiast sposób ich zdobienia odwołuje się do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Oczywiście zauważymy również projekty domów góralskich, które wykonane są w nowoczesnym stylu. Nierzadko także spotyka się projekty domów góralskich, które łączą rozmaite stylistyki – na przykład elementy murowane. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez strachu można zlecić także, jeśli chcemy wznieść je poza Tatrami.

Któremu projektantowi zlecić projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, że na wygodę życia w domu góralskim wpływa w szczególności projekt, według jakiego został wybudowany. Dlatego decydując się na podobne wyjście, dobrze sprawdzić dotychczasowe realizacje twórcy i dowiedzieć się, co sądzą o nim wcześniejsi klienci. Ważne jest, aby w jego teczce znalazło się sporo projektów domów góralskich – dzięki temu otrzymamy gwarancję, że nasze zamówienie będzie dobrze zrealizowane i trafi w nasze oczekiwania. Przy poszukiwaniach dobrze też dowiedzieć się, czy projektant działa z ekipą, która wybuduje obiekt – dzięki temu wszystko skończy się prędzej.

Nasz adres:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]