Profesjonalny producent okien drewnianych

Na www.oknostol.com.pl dowiecie się wszystkiego o producencie okien Małopolska

Tradycyjne okna drewniane są niezwykle eleganckie i odporne na uszkodzenia. Współgrają z każdą konstrukcją – od staroświeckich nieruchomości po minimalistyczne lokale. Z jakich komponentów producent okien drewnianych tworzy swoje wyroby i co przesądza o ich popularności?

Producent okien drewnianych – okna wytworzone z drewna krajowego

Okna drewniane dają niesamowicie wysoką izolację cieplną, ponieważ tworzone są z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Producenci okien drewnianych świetnie je impregnują, a konserwowanie jest banalnie proste. Okna drewniane zapewniają doskonałe wrażenia estetyczne, posiadają błyszczącą powierzchnię, klasyczne klamki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna miejscowego – np. dębu, jak i gatunków egzotycznych (meranti). Organiczne tworzywa w połączeniu z teraźniejszymi metodami powodują, że okna drewniane są tak często kupowane w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – zainwestuj w dźwiękochłonność

Producent okien drewnianych najczęściej oferuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia niskie straty ciepła oraz łatwość obróbki. Prawdziwe drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można poddawać je zabiegom konserwacyjnym. Musimy też podkreślić, że producent okien drewnianych zapewnia również trwałe schody, pasujące do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno jako materiał organiczny jest absolutnie ekologiczny, zdaje egzamin przy rekonstrukcji zabytków. Budując dom warto zatem zdecydować się na szlachetne, solidne i estetyczne materiały drewniane.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]