MTS Dom – polski producent stolarki aluminiowej

Szukasz okien aluminiowych z Niepołomic? Skieruj się na ten adres.

Aluminium to metal powszechnie wykorzystywany w budownictwie, z którego często wytwarza się drzwi oraz okna, będące alternatywą dla stolarki drewnianej czy tej z polichlorku winylu. Przedtem drzwi oraz okna aluminiowe zazwyczaj zakładane były w budynkach użyteczności publicznej, w biurowcach i w bankach, lecz obecnie stosuje się je także w domach prywatnych.

Dlaczego warto wybrać okna i drzwi aluminiowe?

Plusy drzwi i okien aluminiowych

Okna i drzwi aluminiowe są niezrównane, w przypadku budowy wielkopowierzchniowych obiektów. Stąd właśnie jest tak chętnie wybierana przez architektów drapaczy chmur – umożliwia wzniesienie obiektów, w których przeszklenia tworzą sporą część fasady. Ten styl budownictwa przyjął się również w budownictwie indywidualnym – w ostatnim czasie popularne są domy, w których stosuje się okna i drzwi z aluminium do stworzenia przeszklonych ścian. W ten sposób pomieszczenia są lepiej nasłonecznione, a domownicy mogą napawać się widokiem okalającego dom ogrodu.

Głównymi atutami budulca jakim jest aluminium jest jego znaczna odporność na oddziaływanie wody i promieni słonecznych oraz korozję, a także jego plastyczność i lekkość. Umożliwia to budowę ogromnych, mocnych przeszkleń, często o bardzo nietypowych konturach. Należy uwydatnić, iż dzisiejsze produkty stolarki z aluminium cechują się korzystnym współczynnikiem przenikania ciepła.

Szeroka oferta polskiego producenta drzwi oraz okien aluminiowych

Polski producent okien i drzwi aluminiowych, niepołomicka spółka MTS Dom, funkcjonuje na rynku od przeszło 20 lat. Oferta spółki jest niezmiernie bogata. To między innymi systemy okienno-drzwiowe, harmonijkowe i przeciwpożarowe. W asortymencie tego producenta znajdują się też systemy dodatkowe, jak balustrady z aluminium czy ramowe konstrukcje wypełnione siatką, zakładane na drzwiach, witrynach i oknach, które tworzą zaporę chroniącą pomieszczenia przed insektami. Produkty MTS Dom sprzedawane są w bogatej gamie kolorów, między innymi kolorach drewnopodobnych oraz strukturalnych i w palecie RAL, więc bez przeszkód można wybrać optymalną barwę produktu do danego projektu.

Nasz adres:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]