Komu zlecić budowę domów drewnianych?

Skieruj się w to miejsce, aby zamówić budowę nowoczesnych domów drewnianych

Mnóstwo osób marzy o posiadaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się urzeczywistnić to marzenie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie najczęściej dostrzec można było domy w kształcie popularnego pudełka. Nie zachwycały one ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Cechowały się też wielkimi stratami energii. Obecnie wygląda to diametralnie inaczej. Bardzo chętnie stawiamy na domy drewniane, które stanowią połączenie znanego od lat stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć tradycję oraz nowoczesność?

Domy drewniane to obecnie najlepszy przykład na to, jak skutecznie można zestawić ze sobą tradycyjny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam wygodę. Styl góralski – bo tak w wielu wypadkach nazywa się też styl podhalański – to kwintesencja dobrego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach , który pokryto gontem, balkon bądź weranda – to typowe cechy domu wybudowanego właśnie w stylu góralskim. By jednak taki dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, z chęcią stosują także innego rodzaju nowoczesne materiały. Tego rodzaju dom może być także energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stawiają na zwartą bryłę budynku, zalecają dobór właściwych okien i solidne ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu podhalańskim połączonym z nowatorskimi elementami napotyka się na ogół w jednym regionie naszego kraju. Jest to oczywiście Małopolska, gdzie położone jest malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt fachowcom

Przygotowanie doskonałej jakości projektu domu drewnianego, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z nowoczesnością naprawdę nie należy do łatwych. Z tego powodu najlepiej jest powierzyć to zadanie fachowcom. Tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wówczas będzie można mieć pewność, że dom będzie wyglądał pięknie, a równocześnie będzie trwały i wygodny w użytkowaniu.

Nasz adres:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]