Biuro architekta – Bartłomiej Sitarski

Odwiedź biuro architektoniczne Kraków - uzyskaj kompetentną pomoc specjalistów.

Na pewno chciałbyś, by w Twoim nowym domu każdy szczegół był taki jak chcesz. Na sukces Twoich starań duży wpływ ma zwłaszcza to, który projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najbardziej interesujących propozycji nie powinno na szczęście być źródłem problemów – dokument może wykonać pracownia architektoniczna lub także, kiedy najistotniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić katalogowy szkic. Jakie rozwiązanie będzie korzystniejsze? Które wybrać??

Gotowy projekt – taniej niż w biurze architektonicznym

W sieci w kilka chwil dotrzesz do wielu projektów domów. Są wśród nich oferty dla mało wymagających klientów i tych, którzy chcą zyskać bardziej oryginalny dokument. Ich najważniejszą zaletą okazuje się na pewno cena – za nieskomplikowane wydasz jedynie za niewiele więcej, niż dwa tysiące zł. Poza tym jest to idealna opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć dokument jak najprędzej – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt z biura architektonicznego

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne okażą się idealne dla osób, które chciałyby wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle pozostałych nieruchomości. Wybierając takie wyjście zyskujemy pewność, że dokument spełni wszystkie nasze wymagania – przed jego wykonaniem architekt zapyta nas, na jakich szczegółach najbardziej nam zależy.

Koszty projektów w biurze architektonicznym

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się niestety dużo bardziej kosztowny niż katalogowy – osoby, które go wybiorą muszą przygotować się na koszt rzędu 200 zł za m2.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]