Obozy tenisowe

Potrzebujesz szczegółowych informacji o obozie tenisowym? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na www.teniskrakow.pl

Wakacje to okres, który można przesiedzieć w salonie, oglądając kolejne seriale. Można też spędzić je w sposób aktywny. Jedną z propozycji spędzenia wakacyjnego czasu jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – nauka przez zabawę

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać dostosowany do naszych umiejętności kurs nauki tego sportu. Najczęściej zajęcia odbywają się czteroosobowych grupach po 3 h treningu co dzień. Dodatkowo, uczestnicy uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego typu grach. Nie zabraknie też tradycyjnego zwiedzania. Zaś w czasie kilkugodzinnego rajdu można poznawać lokalną przyrodę.

Dokąd na obóz tenisowy?

Myli się ten, kto myśli, że niezapomniane wakacje to wakacje zagraniczne. Aby przeżyć coś niezapomnianego nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ciekawie może być w nad polskim morzem. Właśnie tam organizuje się najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – odbiorcy

Obozy tenisowe adresowane są w szczególności do młodego pokolenia. Świetnie bawić się będą zarówno licealiści, jak i uczniowie podstawówek. Istnieją też oferty dla rodziców z dziećmi.

Nasz adres:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]