Chcesz zwiedzić najciekawsze szczyty świata? Zapisz się na górskie wyprawy!

Potrzebujesz więcej wiadomości o górach zimą dla początkujących? Doskonale trafiłeś! Kliknij tu.

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem ceniącym bezpieczne i solidnie opracowane eskapady kierowane przez zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do miłośników górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które lubią dynamiczne spędzanie urlopu i posiadają umiarkowane doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. By partycypować w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to propozycja dla podróżnych sprawnych fizycznie, które brały już udział w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie urzeczywistnienie pragnień i poznanie swoich reakcji w niecodziennych warunkach. Firma angażuje wykwalifikowanych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają dogłębnie specyfikę górskiego terenu, ale też entuzjastycznie dzielą się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Są oni także w stanie zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy między innymi w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]