Usługi dla firm – optymalizacja strony i sklepu internetowego

Pozycjonowanie i optymalizacja stron www - usługa dla Ciebie

Wydałeś fortunę na firmową stronę internetową, a ona nie zachęca kolejnych kontrahentów? Jest świetnie zaprogramowana oraz wyposażona w najnowsze rozwiązania, ale klientów w ogóle nie jest więcej? Licznik odsłon stoi w miejscu pomimo Twoich starań? Prawdopodobnie przyczyna tkwi w małej zauważalności w sieci. Klienci zwykle korzystają z wyszukiwarek – dobry biznesmen musi więc zadbać o to, by witrynę jego przedsiębiorstwa internauci wyszukali bez dużych trudności. Jak to zrobić? Warto zacząć od samej witryny, modyfikując ją z myślą o wytycznych Google.

Optymalizacja stron – na czym polega?

Optymalizacja strony to różne działania polegające na dopasowaniu witryny do wytycznych Google. Są to zarówno zmiany kodu strony, jak i uzupełnienie jej odpowiednim contentem. Jest to szczególnie ważne ze względu na to, że roboty Google sprawdzają witryny w myśl z góry określonych algorytmów – ważne jest na przykład semantyczne wykorzystanie znaczników HTML i nasycenie słów kluczowych.

Optymalizacja stron – której agencji zlecić?

Optymalizacja stron to zadanie potrzebujące dużej wiedzy o wciąż zmieniających się wytycznych Google – z tego powodu również nie najlepszym pomysłem okaże się samodzielne modyfikowanie strony korzystając z publikowanych w internecie tutoriali. O wiele lepiej zrobimy zlecając to wyspecjalizowanej agencji SEO oraz traktując to jako inwestycję – przychody osiągane przez naszą firmę mogą zwiększyć się nawet po kilku tygodniach od przeprowadzenia optymalizacji.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]