Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Pozycjonowanie Krakow - więcej informacji o tej usłudze poznasz tu.

Wszechobecność internetu oraz wygoda korzystania z niego do znalezienia potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce aktualnie być zauważonym w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony firmowej nie zagwarantuje, iż nowi klienci do nas trafią – istotna jest wszak obecność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo niedużych przedsiębiorstw, które działają tylko na niewielkim obszarze albo nawet w jednym mieście, na przykład w Szczecinie lub w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoje usługi docelowym klientom

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach sklepów lub usług stosują zwykle frazy lokalne, to znaczy mających w składzie nazwę konkretnej miejscowości, przykładowo “hydraulik kraków”, “cukiernia kraków” lub “sklep plastyczny kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla niewielkich podmiotów na pokazanie swoich usług docelowym odbiorcom, zamieszkującym dane miasto. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO ukierunkowane są na zwiększenie widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. przez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od prawie 15 lat. W trakcie tych lat dogłębnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym biznesom podnieść widoczność ich stron i tym sposobem pozyskać nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozbudowę treści, pozyskiwanie linków oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać cyklicznie rezultaty pozycjonowania.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]