Hurtownia gadżetów reklamowych – wszystko dla promocji

Biznes w XIX wieku nie obejdzie się bez akcji marketingowych. Dziś reklama przybiera różne formaty: umieszcza się ją w internecie, w tym w mediach społecznościowych, oraz w telewizji. Jednak nadal nie odchodzi się od tradycyjnych nośników reklamy, np. wizytówek bądź ulotek. Wykorzystuje się także jeszcze jeden typ działań reklamowych, który potencjalni odbiorcy niezwykle kochają – promocję za pomocą gadżetów reklamowych.

Gadżety reklamowe – funkcjonalny i darmowy przedmiot

W przeciwieństwie do innych form promocji, różnego rodzaju gadżety są materialną rzeczą, która w wielu przypadkach jest bardzo praktyczna, dzięki czemu pozostaje z nimi na dłużej. To z kolei sprawia, że nasi ewentualni kontrahenci oraz klienci bardzo je doceniają. Niełatwo spotkać kogoś, kto odmówi przyjęcia w banku bądź w kancelarii ołówka albo parasolki. Są to przecież przedmioty, które zawsze należy mieć przy sobie. A co najważniejsze – taka rzecz nic nie kosztuje! Tymczasem korzystając na co dzień z danego gadżetu, klient wciąż widzi logotyp firmy, od której go dostał, tym samym z czasem wydaje się mu ona bliższa.

Gdzie kupować gadżety reklamowe?

Sitodruk, czyli jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod stosowanych do wytwarzania gadżetów reklamowych, daje możliwość nadruku zarówno na powierzchniach drewnianych, tekstyliach, jak i plastiku. Najchętniej kupowanym gadżetem z tkaniny, jest naturalnie odzież promocyjna – zwykle nanosi się firmowe logo na koszulki, a czasem też na bezrękawnikach, czapkach oraz polarach. Dodatkowo można wydrukować logo na torbie płóciennej, parasolu i szlafroku. Jeżeli poszukujemy obszernego asortymentu produktów do nadruku, warto zajrzeć na ofertę hurtowni odzieży reklamowej. Na jednej stronie można wtedy zamówić nie tylko koszulki i odzież z nadrukiem, ale także np. kubki, apteczki czy breloczki, co skróci czas przygotowania każdej kampanii marketingowej.