Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Wnętrza firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości. Czytaj więcej na http://tinyurl.com/y2jjy9jw.

Wnętrza 3D to znakomita metoda na zaprezentowanie przyszłym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, które mają zamiar np. wynająć. Dla sporej ilości osób możliwość zwiedzenia danego lokalu przed zawarciem umowy jest nadzwyczaj istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i dlaczego powinno się to robić? Na te pytania odpowiemy w dalszej części artykułu.

Do czego przyda Ci się wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany w oparciu o sporą ilość fotografii model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest rozkład poszczególnych wnętrz, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się klientom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do całej bryły budynku wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy też wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się dużą popularnością. Polega on na tym, iż poza oglądaniem samego modelu 3D pomieszczeń, np. siedziby przedsiębiorstwa czy hostelu, możemy przenieść się pojedynczym kliknięciem myszki do wybranego pomieszczenia, a następnie przystąpić do jego zwiedzania od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia również przechodzić do innych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistym życiu.

Jak mogę wykorzystać wnętrza 3D?

Dzięki wnętrzom 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo zademonstrować odbiorcom wybraną nieruchomość i jej pomieszczenia. Taką formę reklamy można użyć do prezentacji baru, hotelu czy pracowni, a także w prosty sposób pokazać szerokiemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy również wykorzystać, jeśli sprzedajemy posiadłość, by ewentualni klienci mieli możliwość dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się przygotować z wielu przyczyna. Najistotniejszy z nich to możliwość umieszczania ich w Google Maps, na naszej stronie firmowej czy udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej nakłonić klienta, by skorzystał z naszych usług . Klienci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo będą darzyć je o wiele szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to również świetna metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, ponieważ obecnie – mimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć bardzo szybko — wystarczy powierzyć jego opracowanie doświadczonemu fotografowi.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]