Agencja marketingowa – jak może pomóc Twojej firmie?

Na http://tinyurl.com/y5g4sawm dowiesz się więcej o usługach świadczonych przez agencję reklamową Kraków

Działania reklamowe winny być istotnym elementem budowania rozpoznawalności marki bez względu na to czy zajmujemy się świadczeniem usług, produkcją czy sprzedażą. Duże przedsiębiorstwa oraz korporacje mają środki finansowe na organizację i opłacanie własnych oddziałów ds. marketingu, natomiast niewielkie biznesy, które sporadycznie prowadzą akcje promocyjne, zazwyczaj korzystają ze pomocy agencji marketingowych.

Agencja marketingowa – ekipa profesjonalistów pomoże Ci dotrzeć do klienta

Agencja reklamowa to ekipa twórczych ludzi z ogromnym doświadczeniem, posiadających szereg umiejętności z zakresu marketingu. Dzięki współpracy z profesjonalistami doskonale orientującymi się zarówno w obszarze tradycyjnej komunikacji medialnej, kampanii reklamowych w internecie (social media, animacje i klipy viralowe), jak i grafiki użytkowej (także DTP), agencja marketingowa jest w stanie zapewnić klientom całościową obsługę. Młode firmy mogą liczyć na stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej razem z księgą logotypu i szablonami akcydensów (wizytówki, obwoluty oraz papier firmowy), a te które dysponują już swoim logo mają pewność, że zostanie ono poprawnie użyte na etapie projektowania materiałów reklamowych – stoisk targowych, billboardów, kalendarzy lub ulotek. Agencja marketingowa napisze także interesujące, unikalne wpisy na stronę www firmy oraz opracuje schemat kontaktów z klientami poprzez najpopularniejsze portale, jak np. Instagram, Facebook i Twitter.

Do których firm kierowana jest oferta agencji reklamowej?

Usługi świadczone przez agencje reklamowe adresowane są w głównej mierze do podmiotów, które nie dysponują swoim działem promocji. Aczkolwiek nie znaczy to, iż to jedyny model kooperacji. Działanie agencji w szeregu przypadków polega na udzieleniu wsparcia funkcjonującemu już w przedsiębiorstwie zespołowi ds. promocji. Przykładowo, jeśli nie ma on doświadczenia w przygotowaniu konferencji, spotkań z klientami bądź targów, które zazwyczaj wymagają skrupulatnego planowania, te obowiązki może przejąć zewnętrzna agencja marketingowa. Może ona również posłużyć za narzędzie wspomagające budowę harmonijnego oraz wykwalifikowanego teamu pracowników – należy zlecić jej przygotowanie planu szkoleń czy też zaplanowanie imprezy integracyjnej. Na rynku funkcjonują dziesiątki agencji marketingowych, należy jednak wybierać te, które gwarantują dostęp do jak największego zespołu kompetentnych profesjonalistów. Pozwala to na delegowanie wszystkich działań reklamowych jednej agencji i tym samym większą kontrolę nad spójnością kampanii oraz wizerunku marki.

Nasz adres:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]